Kahepäevased talgud

Täna lõppesid Aegna maastikukaitsealal järjekordsed heakorratalgud. Erinevalt varasematest, olid seekordsed talgud kahepäevased. Eile, talgute esimesel päeval heakorrastati ligi kilomeetri pikkust metsateed. Riisutud okkad ja käbid koguti 250 liitristesse kilekottidesse. Kokku korjati ligi 10 kanti okkapuru.

Viimastega lapiti täna mootorsõidukitest kahjustatud vähese koormustaluvusega looduslikke saare teid. Ka kaeti tuntud loodusliku katte- ja sidumismaterjalina tuntud okka-käbipuruga sadama ootepaviljoni kivine katusealune.

Talgutel osalesid Tallinna linnavolikogu ja Tallinna Kesklinna Valitsuse töötajad ja üritusele registreerinud huvilised. Heakorratalgute saare poolseks korraldajaks oli Roheline Rügement. Sõltumata heitlikest ilmaoludest õnnestusid ka seekordsed talgud igati. Üritusel osalenud Tallinna linnavolikogu esimehel Toomas Vitsutil ja Tallinna Kesklinna Valitsuse vanemal Marek Jürgensonil igatahes talgulistele esinedes tänusõnadest puudust ei tulnud. Nii saigi kahepäevaste toimetustega Tallinna kesklinna haldusalas oleva teemandi üks tahk jälle sära juurde.