Osta pilet interneti teel

Juulis ja augustis külastatakse Aegna maastikukaitseala kõige aktiivsemalt. Seetõttu tasuks juba varakult oma reisiplaanid paika panna ning edasi-tagasi suunal laevapilet ette välja osta.

Selleks, et soovitud päeval ja kellaajal laevale pääseda, on otstarbekas osta pilet interneti teel. Internetist ostetud piletil on märgitud täpne sõidu kuupäev ja kellaaeg, mis garanteerib soovitud ajal edasi-tagasi sõidu. Laevalt ei pruugi Aegnale sõiduks aga alati vabade kohtade puudumisel piletit saada, niisamuti ei pruugi vabu kohti soovitud tagasisõidu päeval või kellaajal jaguda.

Aegna vahet sõitev liinilaev Juku mahutab 47- reisijat ning laeva keskmine täituvus on aastaid alla poole. Seega ei ole küsimus liinilaeva väheses mahutavuses, pigem hetkesoovides.

Kasulik on ka teada, et interneti teel ostetud sõidupiletit ei ole vaja laevale minnes välja printida, piisab vaid ees- ja perekonnanime mainimisest.

Liinilaev Juku väljub Linnahalli kõrval asuvast Kalasadamast ning sõidab käesoleval suvehooajal kuni 13. oktoobrini.

Sõidugraafiku ja piletihindadega saab tutvuda AS Kihnu Veeteede kodulehel.

Liinilaev Juku

Liinilaev Juku

Täiendavaid sõiduvõimalusi Aegnale pakub ka Kalasadamast väljuv mootorlaev “Mari” ning Rohuneeme sadamast väljuvad Waterspordi kiirkaatrid.